czwartek, 25 sierpnia 2016

J.C. Roberts- Dotyk ciemności.


Hej;)
Dawno nie było recenzji... cóż nie ma co opisywać na siłę książek, które na to nie zasługują. Obecnie jestem na etapie (dopiero!!!!) czytania serii The Dark Duet, co mogę powiedzieć w dwóch słowach? JEST GENIALNA! Tak, właśnie tego trzeba było po przesłodzonych wersjach licznych Greyów. Wreszcie przychodzi czas na książki dla ludzi o mocniejszych nerwach. Młodziutka, bo zaledwie 18 letnia kobieta zostaje porwana, aby zostać seksualną niewolnicą sprzedaną bogatemu miliarderowi. Jej Panem- treserem zostaje mężczyzna z trudną przeszłością, który od dłuższego czasu zajmuje się szkoleniem niewolnic. Po 6 tygodniach szkolenia kobieta ma trafić na sprzedaż, czy tak się stanie? Czy własnie tak potoczą się jej losy? Zachęcam do samodzielnego poznania tej historii. Nie brakuje tu wulgarnych scen erotycznych (ostrzegam!), jest wątek romansu, dużo przemocy. Jednak język i to jak prowadzona jest ta historia i jak trzyma w napięciu warte jest jej poznania. Sama dwa razy odkładałam ta książkę, ponieważ aż się bałam jej zakończenia (ajj jestem beznadziejną romantyczką) ale skończyłam i już jestem w połowie drugiej!


1. Historia jak  świetna, straszna, ale w pewnym sensie prawdziwa i realna.
2. Akcja, jest zaskakująca, pełna napięć i zwrotów, Nie wiadomo jak skończy się historia.
3. Bohater- jest taki jakich lubię najbardziej wyrazisty, pewny siebie, mega męski. Ona młoda przestraszona, lecz ma swoje zdanie nie poddaje się bez walki.
4. Koniec smutny, zaskakujący lecz ta książka to dopiero pierwszy tom.
5. Podsumowując. Jeśli masz dość książek typu Grey to zachęcam ta Ci się spodoba! Dla mnie 10/10.


“-Jak się nazywasz?
-Kotek – wyszeptałam słabo.
-A ja? - Poczułam jak się spina
-Pan”

„Nie istniały żadne słowa, nie istniałam ja, nie istniało to miejsce. Szaleństwo. Obudziłam się w pocie i strachu, a zobaczyłam tylko tę ciemność. Przerażenie, ból, głód, ten mężczyzna – wszystko to mnie pożerało. Chciałam przyłożyć głowę do czubków jego butów. Chciałam, żeby wszystko się skończyło”.

 "Nie bał się. Strach jest zarezerwowany dla tych, którzy mają po co żyć'.

Kaś.

2 komentarze:

  1. Mam wobec tej powieść mieszane uczucia. Z jednej strony chcę ją przeczytać, ale z drugiej troszkę się waham :/

    OdpowiedzUsuń